huličův deníček

výroba hašiše

Nový příspěvek

 

Výroba hašiše

Tady je postup při výrobě hašiše pomocí luhování v alkoholu. Návod je převzat ze serveru Cannabis Culture. Doufám, že se autor fotek nebude zlobit.

Takže: Vezmi sušenou travičku a rozdrť ji na jemný prášek. Na to se hodí třeba kávoý mlýnek.
Prášek dej do sklenice a zalej to isopropil alkoholem, tak aby to bylo ponořené (s isopropilem nemám zkušenost, použil bych konzumní líh, ale ten je zase drahej, pozor ne DENATURÁK, aby to nechutnalo jak umělá hmota). Protřepej a ulož přes den na tmavém místě, občas to ješte protřepej.
Potom přeceď přes filtr a kapalinu uschovej (nevylévej!). Hmotu vylouhuj ještě jednou a zfiltruj. Kapalinu vylej na talíř, nebo jinou hladkou nádobu, a na teplém míste odpařuj. Pro urychlení ji lze zahřát, ale chce to dobré větrání, pozor na výbuch, žádnej plynovej sporák!
Po vysušení hmotu setři žiletkou nebo stěrkou. Pokud je hmota příliš "tekutá", přidáme jemně mletou trávu a hmotu zahustíme na požadovanou konzistenci.
Takhle by měl vypadat výsledek. Pro uchování kvality je treba zabránit oxidaci v uzavřeném obalu (nebo rychle spotřebovat).


Jak vyrobit HAŠIŠ chemickou cestouTakže se dáme do toho... vezmeme si ty nejlepší paličky, nejlépe hned po sklizni, ale usušené, nadrtíme je a narveme je do velké sklenice (čím větší, tím lepší) no a celé až po okraj to zalejeme éterem (dá se koupit v drogérce) a zazátkujeme (dobře zavřít) a necháme to stát a luhovat aspoň tak měsíc... občas protřepeme!
¨ pak to všechno přecedíme přes plátno a vymačkáme zbytky éteru a tu hnědou vodu nalejem třeba na plechy a dáme do vyhřáté (nikoliv horké ani zapálené) trouby a necháme otevřená dvířka.
Éter se vypaří a zbyde hnědá kašovitá hmota... ta má konzistenci asfaltu... a tak se zahušťuje správně pilem ze samčích rostlin, ale jelikož tolik pilu neseženete, tak stačí ředit velmi, opravdu velmi jemně nadrcenejma paličkama no a pokud neseženete éter, můžete použít místo toho lihoéter a nebo konzumní líh je ale drahej a nebo isopropyl alcohol, samozřejmě můžete ještě experimentovat... například vyzkoušejte ještě paličky před vložením do éteru namočit na 24 hodin do vody, aby se odstranili takový srágory jako je chlorofil a hlavně silice...
Poslední komentáře
11.10.2010 15:18:16: jn
07.10.2010 15:55:53: vyroba a nic k tomu omg